Atalardan Aktarılanlar


Mikro düzendeki aile, ata, soy kavramını makro düzende enerji akışı olarak kabul edebiliriz. Dolayısıyla ruh, bu yaşamda seçtiği ailesinin soyunun üzerindeki pozitif aktarımları ve varsa negatif tesirleri de - yani karma yükünü de- alarak dünyaya gelir.

Bu negatif tesirler aileye yönlendirilmiş bir beddua, bir lanet olabileceği gibi, ataların kendi içinde ettikleri bir yemin, verdikleri bir söz/akit, akıttıkları bir kan, aldıkları can da olabilir.

Nesiller boyu doğan çocuklardan sadece kız veya sadece erkek olanların yaşamaması, hep aynı yaşta ya da hep aynı tarzda meydana gelen ölümler, felaket diye adlandırılabilecek bitişler ve bunun gibi yükü ve etkisi son derece ağır durumlar atalardan aktarılan negatif tesirlerin olabileceğini düşündürmelidir. Örnekler sadece konunun anlaşılabilir olması için verilmiştir, çok farklı şekillerde karma yükü tezahür edebilir.

Karma yükünün negatif tesirini tüm aile bireyleri hissedebileceği gibi, tek kol üzerinden akması daha sık rastlanılan bir durumdur. Her nesilde kız kardeşlerden birinin kızına ya da erkek kardeşlerden birinin oğluna geçiş gibi...

Atalardan aktarılan negatif tesirlerden arınma çalışması, ruhu zamansal yüklerinden arındırma çalışmasından farklıdır. Tamamen vakaya özel yönerge ile, negatif tesir kimin üzerinden taşınıyorsa onunla çalışılması esastır. Aksi takdirde sadece yükün negatif tesirinden kişi arındırılmış olur, ana yük ise baki kalır.

Bilgi ve randevu için şimdi iletişime geçebilirsiniz...


Işıldayan Hayatlar - Copright 2016 © F.Ebru Tolan Karahasanoğlu