Ruhu Zamansal Yüklerinden Arındırma


Her ne kadar bedenimiz, etten-kemikten oluşan madde varlığımız, fani de olsa ruh sonsuzdur. Yaradılışıyla birlikte çıktığı yol şimdi ve daima, bu boyutta ve tüm boyutlarda vardır.

Ruh tekamül amacıyla bedenlenip ödevlerini layıkıyla bitirme arzusuyla yaşayıp ayrılma vakti geldiğinde ebedi yuvasına geri döner. Bu arada geçen, bize göre dünyevi zamanın sonunda, salıveremediği negatif tesirler ruhun üzerinde yük olarak kalır. Bu tesirler bazen bir kişiyle, bazen bir olayla, çoğu zamanda idrakine varamadığı bir dersiyle alakalıdır.

Ruhun tekamül edebilmesi ve aydınlanarak ilerleyebilmesi için üzerindeki bu yüklerden arınması gerekir.

İçinde bulunduğumuz dönem neredeyse tüm bedenlenmiş ruhların bütün yüklerinden arınma vaktinin geldiği ilahi gerçekliğinin idrakinde olmamız gereken bir dönemdir.

İhanet, aile yakınlarından biri ile şiddetli geçimsizlik, işte başarısızlık, çocuk sahibi olamamak, müzmin bekarlık, terk edilme, kontrol edilemeyen öfke ve bunun gibi akıl-mantık yoluyla anlamlandırılamayan birçok sorunun altında yatan gerçek ruhun zaman düzleminde yüklendiği ve henüz temizleyemediği yükleri olabilir.

Ruhunuzu şifalandırmak için yüreğinizin sesini dinleme vakti gelmişse bilgi ve randevu için lütfen iletişime geçin.

Bilgi ve randevu için şimdi iletişime geçebilirsiniz...


Işıldayan Hayatlar - Copright 2016 © F.Ebru Tolan Karahasanoğlu